DB

Більшість пожеж виникає внаслідок чинників соціального характеру: необережне поводження з вогнем, паління, експлуатація електроприладів і пічного опалення з порушеннями правил безпеки, пустощів дітей з вогнем.

PB

Якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, необхідно негайно повідомити про це пожежну частину: телефонуй за номером 101 – чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі.

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

  • Не грайся із сірниками, запальничками. Стеж, щоб цього не робили твої друзі та молодші від тебе діти.
  • Не влаштовуй сам та з іншими дітьми ігор з вогнем поблизу будівель, гаражів, дровітні, у підвалах, повітках і на горищах будинків.
  • Додержуйся правил пожежної безпеки, коли користуєшся бенгальськими вогнями, хлопавками.
  • Не нагрівай на вогні невідомих предметів, використаних банок із-під фарб, аерозольних балончиків.
  • Після перегляду телепередач завжди вимикай телевізор.
  • Не залишай без догляду електронагрівальні прилади.
  • Додержуйся правил користування газовою плитою. Користуйся нею тоді, коли вдома є дорослі.

1122jw

     На виконання Закону України «Про дорожній рух» та у зв’язку зі збільшенням кількості дорожньо-транспортних пригод, які сталися за участю неповнолітніх, з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму, формування у дітей навичок безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі, свідомого ставлення до виконання правил дорожнього руху, власної безпеки та безпеки оточуючих, відповідно до наказу управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради № 293, від 10.11 2021 року «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху у закладах освіти Обухівської МТГ», а ЗДО «Пролісок» з 15. 11 по 19. 11. 2021 року проводиться Провести «Тиждень безпеки дорожнього руху».

 

 

 

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбіновано типу

«Пролісок»

 

ПЛАН

 

заходів «Тижня безпеки дорожнього руху»

 

12.11.– Виробнича нарада: «Організація і планування роботи із навчання дітей та дорослих Правил дорожнього руху»

               Консультація для педагогічних працівників щодо проведення       заходів «Тижня безпеки дорожнього руху».

15.11.Проведення бесід на теми правил безпеки, формування у дітей відчуття особистої та колективної безпеки обов’язкового дотримання правил безпечної поведінки:

  • Будьмо на дорозі обережними!;
  • Правила поведінки у громадському транспорті;16.11. - Перегляд заняття в старшій групі «Зелений вогник» (вихователь: Зборовська О.В..); Дидактична гра "Дорожні знаки".

Мета: повторити знайомі дорожні знаки попереджувального та забороняючого характеру; розвивати швидкість, пам'ять; виховувати обачність власної поведінки.

17.11.-   Зустріч із співробітником ДАІ, (Старша група, батьки); моделювання правильної поведінки під час небезпечних ситуацій; перевірка знань дітей, щодо правил дорожнього руху.

18.11. – Перегляд дитячої вистави « Пригоди Фунтика» ( закріплення знань про правила дорожнього руху).

19.11. – Розваги для дітей дошкільного віку: «Незнайка на прогулянці в нашому мікрорайоні» ( використання макету мікрорайону Яблуневий»

Завідувач ЗДО: ___________Н. Г. Бобкова