- Деталі
- Перегляди: 461
1. Слід уникати крайнощів: не можна дозволяти дитині робити все, що їй заманеться, але не можна і все забороняти. Чітко виберіть для себе, що можна і чого не можна, і погоджуйте це з усіма членами родини.
2. Показуйте дитині приклад своєю поведінкою: стримуйте свої емоції, адже вона наслідує вас.
- Деталі
- Перегляди: 831
Гімнастика мозку або освітня кінезіологія для маленьких дітей використовується для поліпшення пізнавального процесу дітьми дошкільного і шкільного віку. Ще в 60-х роках минулого століття методика перехресного руху дозволяла організувати взаємозв’язок між мозком і тілом школярів з певними нейрофізіологічними відхиленнями.
Група вправ, розроблена Полом і Гейл Деннісом в 90-х роках, присвячена природному розвитку людини і активації деяких механізмів діяльності мозку за допомогою певних рухів. Практикуючи кінізіологічні вправи, американський психолог зрозумів, що в самих рухах закладено величезний потенціал.
Адже через них вдається вплинути на психоемоційний стан дитини.
«Гімнастика мозку», створена для усунення проблем з вестибулярним апаратом у дітей, використовує два основних види рухів:
- Деталі
- Перегляди: 684
Впевненість в собі — це один із найкращих подарунків, який батьки можуть зробити своїй дитині.
Карл Пікарт, психолог та автор 15 книг для батьків, вважає, що дитина, яка не відчуває довіри зі сторони батьків, неохоче пробуватиме щось нове, адже боятиметься невдач та можливості розчарувати інших. А як результат, це може негативно вплинути на її подальше життя. Тому робота батьків полягає в заохочуванні дитини та підтримці, оскільки їй доводиться вирішувати складні завдання.
Отож, якщо ви хочете виховати більш впевнену в собі дитину, ознайомтесь із 12 порадами від Карла Пікарта.
1. Цінуйте зусилля дитини, незважаючи на те, досягла вона успіху чи ні
Коли ви дорослішаєте, то важливим є сам процес, а не пункт призначення. Тому, як радить Карл Пікарт, заб’є ваша дитина гол у ворота противника, чи викотиться він поза межі поля, — аплодуйте їй, виражаючи своє захоплення.
Діти ніколи не повинні ніяковіти через спробу щось зробити.
Детальніше: Як виховати більш впевнену в собі дитину: 12 порад від психолога
- Деталі
- Перегляди: 788
Світ змінюється, і наука дізнається все більше про людський мозок, в тому числі дитячий.
То ж які є ефективні сучасні методи комунікації з дитиною, що грунтуються на тривалих дослідженнях та доказах?
Яка є розумна альтернатива крайнощам - строгій дисципліні (за рахунок погіршення стосунків) та вседозволеності (за рахунок відсутності меж і самоконтролю)?
До Вашої уваги - простеньке порівняння методів виховання, на основі книги "Досить істерик!".
Взагалі, радимо читати сучасні книги, це дає відповіді, це заспокоює, і зрештою це час для відпочинку.
Джерело: happydity.org