14.12.113 грудня день святого апостола Андрія Первозванного в середній та старшій групах відбулися веселі андріївські вечорниці.

Вихователі ознайомили дітей з традиціями українського народу, пробуджували пізнавальний інтерес до історії нації, її культури і побуту; виховували глибокі почуття любові та поваги до народних звичаїв та традицій; сприяли відрроджденню обрядів нашого народу.

Muz 11     В нашому закладі музичний керівник Біркіна С.І. показала, як на кожному занятті впроваджує інноваційні технології для роботи з дітьми старшої групи.
     Заняття було дуже яскраве і повчальне, а для дітей цікаве і розвиваюче.

 

14 10 2021 2Святкування Дня українського козацтва стало традиційним проведення козацьких розваг для малечі дошкільного навчального закладу "Пролісок".
Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід'ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.
Де дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави.
Народ будь-якої країни береже спогади про власне минуле, пишається своєю історією. І тому урочистим заходом до Дня козацтва в закладі було проведено "Козацькі забави"для дошкільнят.
Справжні козаки з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. В змаганнях перемогла дружба.

1 09 1     1 вересня розпочався новий навчальний рік, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері навчальних закладів. Цей день однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених груп .
     З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей дошкільногота життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

     Хочемо побажати, щоб новий навчальний рік виправдав Ваші сподівання, був щедрим на цікаві події та приємні новини, подарував нові перемоги і звершення! Щирої, натхненної праці, віри у наших дітей — у наше майбутнє!

Evakuacia 2ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНОГО ТРЕНІНГУ З ЕВАКУАЦІЇ

    З метою поліпшення профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності та відпрацювання правильної поведінки учасників навчально-виховного процесу під час екстремальних та надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в ЗДО "Пролісок" було проведено навчальну евакуацію вихованців і працівників з приміщень дошкільного навчального закладу.

Основна мета та завдання практичного заняття-тренінгу:

    – практична перевірка здатності працівників ЗДО грамотно і чітко діяти з метою захисту здоров'я та життя вихованців у надзвичайних ситуаціях.

    Працівники та вихованці показали вміння та правильно реагувати у разі виникнення надзвичайної ситуації.

   Була проведена попередня робота з працівниками, навчання з ЦЗ, інструктаж.