Управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу

«Пролісок»

ПРОТОКОЛ

Звітних зборів завідувача ДНЗ «Пролісок»

від 01.06.2018року
присутні : 27 чол.
запрошені : 12чол.

Порядок денний:

1.Звіт завідувача дошкільного закладу, Надії Григорівни Бобкової про її роботу в дошкільному закладі на протязі минулого навчального року.

2.Обговорення виступу.

Слухали:
- голову зборів, Сидоренко А.В. яка запропонувала закріпити регламент в такому порядку:

- виступ завідувача - до 30 хвилин;
- для обговорення – до 3 хв.

Затвердили одноголосно.

Головуюча запропонувала вибрати лічильну комісію для підрахунку кількості голосів при голосуванні присутніх про оцінку роботи завідуючої на протязі навчального року з 3 чоловік.

Голова комісії : А.В.Сидоренко
секретар : Зборовська О.В.
член комісії : О. І.Кріпчак

Затвердили одноголосно.

По першому питанню виступила завідувач дошкільного закладу, Бобкова Н.Г. , яка розповіла про свою методичну і господарську роботу на протязі року, про заходи, які вона використовувала для оптимального покращення умов роботи співробітників, їх соціального захисту та зростання рівня повчально-виховного процесу в групах /виступ додається/.
Виступали: вихователь, Бордюг Любов Анатоліївна , яка відзначила, що Надія Григорівна робить все можливе , щоб діти в садочку почували себе комфортно, як вдома, приділяє час, увагу і власний досвід на допомогу вихователям, дітям і батькам. Вона намагається створити в колективі доброзичливу творчу атмосферу; зрозуміти і піти назустріч кожному співробітнику у складній ситуації, тому що знає – це в якійсь мірі відображається на безпосередній роботі працівника. Звичайно, в нашій роботі трапляються недоліки, недоробки тому завідуюча завжди в коректній доброзичливій формі вказує на помилки, недоліки.
Валентина Іванівна Боровик ствердила, що Надія Григорівна - людина, яка має всі моральні якості сучасного керівника, завжди знаходиться на своєму місці.
Вона підкреслила , що Надія Григорівна старається, щоб садок, кожна група були максимально забезпечені методичною літературою, тому що це сприяє поліпшенню навчально-виховного процесу, бо хоче, щоб наш «Пролісок» процвітав і було в ньому затишно і дошкільнятам і працівникам.
Завідуюча навчає, як краще провести заняття, який використати матеріал, щоб зацікавити дошкільнят, як залучити батьків до співпраці – все це допомагає нам у роботі.
Мама Забєліна Саші подякувала завідуючій за гарну матеріальну базу – значне покращання в оформленні груп, за професійний підбір кадрів, за допомогу у придбанні для роботи з дошкільнятами саме тих посібників і матеріалів, які розвивають природні задатки дітей, готують їх до успішного навчання в школі; за те, що Надія Григорівна не лише залучає батьків до участі у проведенні свят і розваг, але завжди відзначає самих активних батьків, - а це заохочує їх для подальшої співпраці.

Вирішили: Заслухавши та обговоривши звіт завідуючої ДНЗ, Бобкової Н.Г. про роботу за минулий навчальний рік, а також провівши таємне голосування для визначення результативності її роботи. Як керівника, збори вирішили:
- роботу завідуючої дошкільного закладу на протязі року, згідно виступів та результатів голосування вважати задовільною.

Голова зборів:____________А.В.Сидоренко
Секретар : ___________О.В. Зборовська