Впродовж 2018-2019 навчального року спостерігається значне поліпшення матеріально-технічної бази дошкільного закладу.

     Придбано новий посуд на 28.000 тисяч гривень, дитячу постільну білизну – на суму 15.000 тисяч гривень, зроблено капітальний ремонт у спортивному залі.

     Ми бачимо, що міська рада виділила понад три мільйони гривень для утеплення приміщення дошкільного закладу; нам побудували нові красиві входи, завдяки цьому «Пролісок» розцвів новим життям.

     Дев’яносто дві тисячі виділено було для реконструкції дитячого майданчика, куди завезли красиве ігрове обладнання для дітей; на протязі цього року за кошти міського бюджету дошкільний заклад був забезпечений медикаментами та всім необхідним для підтримання санітарно-гігієнічних вимог, а також придбали електронагрівач у групу та фарбу для пофарбування обладнання.

 

     Хочу відзначити, що цього року нам дуже допомогли батьки, як у підготовці приміщення до початку нового навчального року, так і в забезпеченні необхідними матеріалами для роботи персоналу з дошкільниками на протязі навчального року: так завдяки злагодженій роботі батьківського комітету , для потреб дошкільного закладу було зроблено капітальний ремонт у Світлиці, та косметичний ремонт в усіх інших групах; полагоджено та пофарбовано ігрове обладнання на дитячих майданчиках.
     Дошкільному навчальному закладу вже 45 років. Ми бачимо, що він у задовільному стані завдяки спільним зусиллям управлінню освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради , колективу та батьків.

     Проте питання оновлень залишається актуальним. Особливо гостра проблема – стан огорожі та павільйонів. Залишається проблемою поновлення сучасної апаратури у музичній залі, придбання ксероса та принтера кольорового, недостатня кількість спецодягу для працівників.

     Батьківська спільнота є головним спонсором упорядкування групових приміщень, створення затишку та специфічного розвивального середовища для своїх малят.

     Шановні батьки! Впродовж навчального року ми отримали багато добрих відгуків, а також побажань на нашу адресу, і побачили, що ви - люди не байдужі, яких цікавить кожна прожита дитиною хвилина в дошкільному закладі. Це дуже важливо для нас. Тому що лише в співпраці з вами ми можемо створити всі належні умови для комфортного перебування ваших дітей у закладі.

     Я вважаю, що з завданнями, які ставив перед собою колектив дошкільного закладу , і я, зокрема, ми, в основному, справились, хоча будемо аналізувати деякі недоліки і надалі намагатися їх уникати.

     Колектив працює над створенням позитивного іміджу нашого дошкільного закладу і тому нашому сайті постійно поновлюється інформація розрахована, в першу чергу, на батьків наших вихованців, а також на колег зі всієї України. Цікаві статті, фотогалерея, форум – все це сприяє відкритості ДНЗ, залученню батьків до життя їх дітей в закладі.
Поступове осучаснення предметно-просторового середовища закладу, його розвиток можливий тільки за умов засвоєння нововведень, бачення власної перспективи розвитку, плідної співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу.