Ukr mova     Відповідно до плану роботи «Тижня української мови та культури», у ЗДО пройшли тематичні дні: «Українська народна казка», «Наша рідна мова», «Сторінками українських народних пісень, колискових, потішок, ігор».
     Педагоги провели такі заходи:
     Тематичні заняття:
- «Мова рідна, барвінкова», «Я - українець, моя рідна мова – українська». Діти намагалися складати розповіді про нашу Батьківщину.
- На музичних заняттях лунали українські пісні, розучувались з дітьми українські народні ігри;
- Проводилося читання українських народних казок та їх драматизація дітьми;
- Слухання та розповідання віршів Т.Г. Шевченка;
- Поповнено у групах бібліотечку для дітей книжками на українській мові;
- Прослуховування дітьми у записах українських пісень.

     Усі ці заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, сприяють появі у дітей бажання спілкуватися, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

      Крім того, проведено майстер-клас для педагогів по нетрадиційних техніках малювання. Використовуючи в малюванні щітку для клею, паралон та нитку вихователі створили чудовий пейзаж пшеничного лану – український прапор. Майстер-клас провела вихователь, Бордюг Л. А.
Слід зазначити , що батьки вихованців не залишились осторонь. Особливо слід відзначити батьків старшої групи «Веселка», які виготовили для дошкільного закладу альбом «Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова!»

     Більше фото та відео Ви можете перглянути на нашій сторінці у Facebook  https://www.facebook.com/groups/699287633998901/